fbpx
Alb'swiss TV
Internet Media sociale

Bie nga sistemi Facebook Messenger

Aplikacioni i Facebook për të biseduar – Facebook Messenger- është rënë papritur nga sistemi për përdoruesit nga e gjithë bota.
Aplikacioni Messenger u godit me ndërprerje që filluan rreth orës 6 të mëngjesit, sipas Down Detector, transmeton lajmi.net.
Kjo vjen vetëm një javë pasi Facebook Messenger u godit nga një ndërprerje që zgjati pothuajse një ditë të tërë.
Ndërprerja duket se ka ndikuar përdoruesit në Evropë dhe në bregun lindor në Shtetet e Bashkuara.

Të ngjajshme

Facebook, tani i gatshëm edhe për video komunikim

admin

Janë sulmuar 50 milionë llogari në Facebook, rekomandohet ta ndërroni passwordin

admin

Ekspozohen fotot e 6.8 milionë përdoruesve në Facebook

admin

Çfarë është shtrirja e postimeve në Facebook dhe si funksionon?

admin

Mos postoni asnjëherë fotografi të fëmijëve në rrjete sociale, ja arsyeja

admin

Google dhe Facebook të kontraktuar për të luftuar “fake news” në prag të zgjedhjeve në BE

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!