fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Dhurata Dora sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni moshën e saj

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.
Me zërin unik dhe me videot që ka sjell ndër vite, ka bërë për vete një numër të madh të fansave.
Ajo sot ka edhe një arsye më tepër për të festuar gjatë gjithë ditës dhe për këtë po merr urime të shumta.
Në fakt, sikur datën e sotme të para 24 vjetëve, këngëtarja erdhi në jetë një ditë para Krishtlindjeve.
“Është ditëlindja ime. Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.
Së fundi, bukuroshja ka sjell këngën më të re të titulluar, “Qikat e mia”, e cila deri më tani mbi 3.2 milionë shikime në YouTube. Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja gjatë muajve të ardhshëm.

Të ngjajshme

Nusja e Medës ia ‘huq’ keq me grimin, shikoni si po duket

albswiss.com

Dafina mahnitë me pamjen, fustani i saj unik bie në sy

albswiss.com

Jeta super-luksoze e Xhakartës, shikoni si vishet për të dalë

albswiss.com

Ermali nuk përmbahet në urimin për ditëlindjen e djalit të vetëm

albswiss.com

Françeska ngacmon sërish imagjinatën e meshkujve

admin

Gwyneth uron Dakotan për ditëlindje (FOTO)

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: