fbpx
Alb'swiss TV
Opinione

Do mbledhin para me lopatë, 3 shenjat që do pasurohen në 2019

Për vitin 2019-të, astrologët kanë parashikuar që 3 shenjat më me fat do të jenë Akrepi, Demi dhe Virgjëresha, të cilat do të bëjnë shumë para gjatë 2019-ës:
Akrepi
Akrepi është një shenjë që ka shumë vetëbesim dhe rrallë ndodh të bëjnë si u thonë të tjerët, sepse ata nuk e “tradhtojnë” kurrë veten e tyre. Jeni një luftëtar i vërtetë që çdo fatkeqësi në jetë e shihni si një mësim dhe kjo ju bën shumë të suksesshëm.
Demi
Ju jeni një individ që krenoheni me arritjet tuaja sa herë ju vjen mundësia. E dini që e vetmja rrugë për të qenë të suksesshëm është puna, ndaj nuk i thoni asnjëherë jo kësaj të fundit! Jeni të përqendruar tek pikësynimet tuaja dhe nuk ndodh që të shpërqendroheni lehtë.
Virgjëresha
Ju jeni të patundur në vendosjen dhe realizimin e qëllimeve për veten tuaj. Keni lindur për të qenë të suksesshëm dhe të pasur. Ju pëlqen që gjithmonë të qëndroni në krye dhe për asnjë arsye të mos bini poshtë.

Të ngjajshme

Reagon Jakup Krasniqi : As udhëheqësit komunistë shqiptarë të Kosovës (1945-1989) si kanë bërë shërbim më të mirë Serbisë se sa Hashim Thaqi. A aludoi me këtë krahasim për Thaqin, në Rrahman Morinën e Ali Shukrinë?

admin

Varferia e mendjes – tavolinat plot

admin

Korrigjimi paqësor i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

admin

Mr. President Trump, say, enough is enough!

news

A do të kontribojë Samiti i radhës që diaspora shqiptare të trajtohet si subjekt i politikave shtëtërore

admin

Kosovarët nuk i kanë asfarë “borgji”më matrapazëve dhe klaneve kriminele…

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!