fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Artistët shqiptarë hapin portofolin, kaq para mbajnë me vete në këtë fillimvit

Loading...

Artistët tanë janë vënë përballë një sfide, ku duhej të tregonin se sa para mbajnë në portofol.
Eneda Tarifa, Rozana Radi dhe Anxhela Peristeri janë disa prej artisteve që i janë përgjigjur kësaj sfide, shkruan lajmi.net.
Në këtë fillimvit, artistet kanë hapur portofolët dhe kanë treguar haptas se sa para mbajnë me vete.
Mbetet të shihet se a do t’i përgjigjen kësaj sfide edhe VIP-at e tjerë që janë nominuar nga disa prej të lartpërmendurve.Loading...

Të ngjajshme

Vajza e Meritës dhe Nystretit bëhet gati me dalë për 8 Mars, mahnitë me pamjen

albswiss.com

E dhimbshme: Reja e Shkurte Fejzës humbi babain në moshë të re

albswiss.com

Shyhrete Behluli tregon ‘sekretin’ e humbjes së peshës

albswiss.com