fbpx
Alb'swiss TV
Automobile

Audi RS4+ i ABT-së, një motoski i përsosur

Kompania e njohur ABT Sportsline, e cila merret me modifikimin e veturave, për panairin e sivjetmë të veturave që do të mbahet në muajin mars në Gjenevë, Zvicër, paralajmëron edhe një RS4 Avant të modifikuar të Audit.
Në Gjenevë do të prezantohet edhe ky Audi RS4+ me ngjyrë të eksterierit të kuqe “Misano”, motori i të cilit, 2.9-litër V6 Bi-Turbo, është i përforcuar në 523 kuafjuqi.
Sa i përket të dhënave për përshpejtim dhe shpejtësinë maksimale, ABT Sportsline ende nuk i ka zbuluar.
Gjithashtu, Audi RS4+, i cili duket si një motoski i përsosur, vjen me disa pjesë nga fibra të karbonit, sistemin sportiv të shkarkimit të gazrave, rrotat 20-inç nga alumini me ngjyrë të zezë, amortizatorët e modifikuar, si dhe interier të modifikuar (detaje nga fibra të karbonit, lëkurë Alcantara, etj.)

Të ngjajshme

Super video për super veturën Audi RS6 Avant.

admin

Adhuruesit e Porsche-së do mbesin gojëhapur kur të shohin selinë e re të Porsche

admin

Prodhuesi i njohur i makinave elektrike është në telashe

admin

BMW nxjerrë në testim X6 M 2019

admin

Kështu duket BMW X3 M i ri

admin

Ja se si një Aston Martin DBS Superleggera punon si një vetur dimri

admin
error: Content is protected !!