fbpx
Alb'swiss TV
Boks Sport

Boksieri tajlandez qëlloi arbitrin pasi e ngatërroi me rivalin (Video)

Shikuesit nuk ndalonin së qeshuri, me ngatërresën që e bëri një boksier në garën e zhvilluar në fushën tradicionale Muay Thai që u zhvillua në Nakhom Pathom të Tajlandës.
Mbrojtësja që kishte në kokë ia bllokoi pamjen, duke bërë që ta grushtonte arbitrin dhe jo rivalin që qëndronte në cep duke shikuar, transmeton Telegrafi.
“Duket se e donte fitoren me çdo kusht dhe nuk po shikonte kënd po qëllonte” ka thënë një i pranishëm.
Ngjarjen nuk e ka marrë shumë seriozisht as arbitri, i cili pasi i bërtiti fuqishëm për t’i treguar se kush është, nisi të qeshte me ngjarjen.
Kur gjithçka përfundoi, boksieri kërkoi falje për veprimi, që nuk i shkaktoi ndonjë dënim. /Telegrafi/
 
https://youtu.be/UgsOdGmxEQQ

Të ngjajshme

Sport: Futbollisti i ri kosovar Fatbardh Latifi nënshkruan kontratë profesionale me klubin spanjoll nga Madridi AD Alcorcon

admin

Lojtarët e Borussia Dortmund festojnë me shqiponjë (FOTO)

albswiss.com

Sot dalin në shitje biletat për miqësoren Kosovë – Gjibraltar 

albswiss.com

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve

albswiss.com

Fati pranë marrëveshjes së re me Barcelonën

albswiss.com

Bushi: Shqipëria U-21 i ka lojtarët më të mirë se Kosova U-21

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!