fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe

Ajo vazhdon ta mbajë statusin e saj si ikonë e stilit.
Beyonce provoi trendin e veshjes me një këmishë dhe patallona shumëngjyrësh, ndërsa fotografinë e ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.
Ylli 37-vjeçare u fotografua pranë një hapësire që mbante të njëjtin dizajn sikurse veshja.
Këngëtarja më parë zbuloi një dietë vegane, duke zbuluar se ka reduktuar përdorimin e karbohidrateve.
Përmes “Greenproject”, fansat e Beyonce dhe Jay-Z mund të fitojnë bileta falat për koncert. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Vajza e Lutës ‘lazdrohet’ para pasqyrës

albswiss.com

Ryva shumë e zonja në kuzhinë, ja ҫka ka përgatitur sonte për iftar

albswiss.com

Bëhet horë, prezantuesja shqiptare rrëzohet në mes të spektaklita

albswiss.com

Lahaj për vdekjen e Nexhmije Pagarushës: Ma këpute shpirtin

albswiss.com

Kushtrimi feston ditëlinjden sot, e Learta ia përgatit surprizën më të bukur

albswiss.com

Gresa Behluli i kushton këngë të veçantë babait

albswiss.com
error: Content is protected !!