fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë Lajme Sport Sportistët e dalluar

Majlinda Kelmendi: Kush është motivi i saj kryesor (Video)

Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ekskluzive në Sevenbizz pas fitores në Tel Aviv.
Ajo është një yll bote por gjithçka e bën në emër të Kosovës.
Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ndryshe në emisionin Sevenbizz, ku flet për jetën e saj jashtë xhudos dhe sa kohë nga jeta i merr sporti me të cilin po na bën krenarë të gjithë.
Si kampione olimpike në fuqi, Majlinda tregon se nuk pushon asnjëherë për t’u bërë edhe më e mirë dhe më e suksesshme në këtë sport. /script>
Ndër të tjera, xhudistja kosovare tregon se kush është motivi kryesor që atë e shtyn të mos ndalet e të fitojë të gjitha medaljet që po merr nëpër botë./gazetaexpress.com
 
https://youtu.be/oPAU4P-mM80

Të ngjajshme

Deputeti-Haradinajt: Merre guximin dhe udhëhiqe dialogun me Serbinë

admin

Kjo e moshuar sonte nuk e feston Vitin e Ri, ajo kërkon lëmoshë për buken e gojës!

albswiss.com

Vetura godet këmbësorin në Ulpianë të Prishtinës, policia jep detajet

admin

Haradinaj: Investimi në edukimin cilësor është garanci më e mirë për të ardhmen tonë

admin

Griezmann: Performanca ime më e mirë ishte në ndeshjen kundër Eibarit

albswiss.com

Çudira shqiptare, punonjësi i OSHEE habitet nga ajo që gjen poshtë tjegullave të shtëpisë.

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!