fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë Lajme Sport Sportistët e dalluar

Majlinda Kelmendi: Kush është motivi i saj kryesor (Video)

Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ekskluzive në Sevenbizz pas fitores në Tel Aviv.
Ajo është një yll bote por gjithçka e bën në emër të Kosovës.
Majlinda Kelmendi vjen në një intervistë ndryshe në emisionin Sevenbizz, ku flet për jetën e saj jashtë xhudos dhe sa kohë nga jeta i merr sporti me të cilin po na bën krenarë të gjithë.
Si kampione olimpike në fuqi, Majlinda tregon se nuk pushon asnjëherë për t’u bërë edhe më e mirë dhe më e suksesshme në këtë sport. /script>
Ndër të tjera, xhudistja kosovare tregon se kush është motivi kryesor që atë e shtyn të mos ndalet e të fitojë të gjitha medaljet që po merr nëpër botë./gazetaexpress.com
 

Të ngjajshme

32 të infektuar janë të shtrirë në QKUK, 7 prej tyre në gjendje të rëndë

albswiss.com

Polica tregon si ndodhi përleshja fizike ku u përfshi Xhelal Sveçla

albswiss.com

Shtatori afati për arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi? Përjigjet zyra e Grenellit

albswiss.com

Matoshi : Administrimi i tokës i njëjtë për secilin qytetar pa dallim gjinie, gjuhe apo etnie

admin

Haradinaj i kujton Thaçit se Kushtetuesja deri tash rrëzoi dy presidentë

admin

Kush është gjyqtari francez që do merret me tri aktakuzat e para të Speciales?

albswiss.com
error: Content is protected !!