fbpx
albswiss.com
Showbiz

Bleona Qereti me një foto gjysmë të zhveshur

Me një foto pothuajse vetëm më të brendshme Bleona, ju uron 8 Marsin të gjitha grave kudo që ndodhen në botë.
Ajo këto ditë ndodhet në Amerikë dhe vazhdimisht ështe duke postuar foto nga qyteti i Beverly Hills

Të ngjajshme

Edhe nje Kosovar që po bën bujë në Gjermani

admin

Gwyneth dhe Brad festojnë njëvjetorin e martesës

albswiss.com

Khloe Kardashian po mendon të rikthehet me Tristan Thompson

albswiss.com