fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Bleona Qereti me një foto gjysmë të zhveshur

Me një foto pothuajse vetëm më të brendshme Bleona, ju uron 8 Marsin të gjitha grave kudo që ndodhen në botë.
Ajo këto ditë ndodhet në Amerikë dhe vazhdimisht ështe duke postuar foto nga qyteti i Beverly Hills

Të ngjajshme

‘Pendimi’, vjen nga Shyhrete Behluli

albswiss.com

Befason kunata e Leartës, bën ndryshimin e papritur në pamje

albswiss.com

Shkurta në festë me vajzat, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

admin

Ronela shfaqet nga plazhi, vjen me poza provokuese

albswiss.com

Sekuestrohet “Bentley” i Morena Tarakut (VIDEO)

albswiss.com

Genta në prehrin e të dashurit, ky detaj nuk duhet të iu ik

albswiss.com
error: Content is protected !!