fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Modelja franceze ngushëllon tifozët e PSG me fotot e saj të nxehta

Audrey Bouetté është një modele dhe aktore franceze, që ka një pasion të veçantë për sportin, aq sa është ftuar edhe në emisionet sportive, siç është Tiki Taka në Itali, për të dhënë mendimin e saj.
Audrey mbështet PSG, por ka mbetur thellësisht e zhgënjyer nga eliminimi i parizienëve nga Manchester United në Champions.
Të paktën mund t’i ngushëllojë tifozët e Parisit me fotot e saj të mrekullueshme, që tregojnë një fizik për t’u admiruar
Të ngjajshme

Kim Kardashian e lodhur nga njerëzit: Do doja që të mos fokusoheshin tek të pasmet

admin

E mbani mend Jasinin? Ai tani po ‘çmend’ turket me pamjen

albswiss.com

Motra e vogël e Leonorës festoi ditëlindjen sot, ja çka bën ajo për të

admin

Artistët shqiptarë hapin portofolin, kaq para mbajnë me vete në këtë fillimvit

admin

Learta ka shkuar te vëllau për Bajram, ka veshur fustanin më të bukur

albswiss.com

Në këtë kohë koronavirusi, Mihrija merr vendimin e rëndësishëm të mbulohet

albswiss.com
error: Content is protected !!