fbpx
albswiss.com
Showbiz

Besojeni ose jo, por kaq vite kaq vite kanë në mes Shkurta me burrin e saj

Loading...

Si u njohën Shkurtja dhe Hajrushi.
Shkurte Fejza është histori suksesi, emër i dëshmuar në muzikë që në rini shumë të hershme. Ajo, u bë këngëtarja e pëlqyer e qindra e mijëra njerëzve.
Shkurte Fejza këngëtare që ka ndërtuar karrierë të suksesshme, përherë e ka pasur mbështetjen dhe përkrahjen e pa kursyer të të shoqit, Hajrushit.
Por, si u njohën ata?
Këngëtarja ka treguar se janë të të njëjtit fshat dhe se Hajrushin e kishte prej kohësh simpati, pasi ishte djalë i pashëm dhe nxënës shumë i mirë, shkruan “Kosovarja”.
Siç kuptohet, çifti i ri, puthjen e parë e shkëmbyen pas një koncerti, diku aty prapa perdeve.

Loading...

Të ngjajshme

Teuta ia lë vajzën e vogël Adonisit, kështu e ‘torturon’ ai

albswiss.com

Harroni të gjitha, Andrra e Sinanit ‘shkëlqen’ e veshur në dimi e jelek

albswiss.com

‘Rejan’ në lidhje me aktorin më të bukur turk, e njihni të gjithë

albswiss.com
Loading...
Loading...