fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Provokon sërish Afërdita Dreshaj: Krijoje diellin tënd

Loading...

Afërdita Dreshaj po shijon akoma pushimet me motrën e saj.
Ka disa ditë që modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj është në pushime në Miami bashkë me motrën e saj.
Dhe tani, Afërdita ka sjell një fotografi teksa vë në pah linjat trupore dhe jo më kot shquhet për asetet bombastike.
“Krijoje diellin tënd”, ka shkruar ajo.
Afërdita e ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por mbetet të shohim në vazhdim për atë se çfarë ka përgatitur për fansat.

Loading...

Të ngjajshme

Martohet Taulant Xhaka, nusja e tij bëhet më e bukur se kurrë

albswiss.com

Keira Knightley bëhet sërish nënë (FOTO)

albswiss.com

Gjysmë limoni dhe sodë bikarbonati: Çfarë shëron ky kombinim i fuqishëm!

admin