fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

14 vjeҫari në gjendje të rëndë, por ja çfarë bëri nusja e Medës për të

Loading...

Lulja u bë e njohur si bashkëshortja e Medës.
Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.
Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.
Sot përmes një postimi ajo ka kërkuar ndihmë për 14 vjeҫarin e aksidentuar me makinë.

Loading...

Të ngjajshme

Tayna publikon foto nga dhoma e gjumit

albswiss.com

Era Istrefi me pozë atraktive në Instagram, merr vëmendjen e fansave pak para publikimit të duetit me Norën

admin

Vëllai i Norës feston ditëlindjen, shikoni çka bën Roberti për të

albswiss.com