fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Kjo modele është nënë e tre fëmijëve dhe ka linja përfekte

Loading...

Abbey Clancy ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikine derisa ka bërë një fotosesion…Duket e pabesueshme por ajo është aq seksi saqë nuk mund ta besoni se do të lind edhe fëmijën e katër
Për momentin ajo është në muajt e parë të shtatzënisë së katërt me futbollistin Peter Crouch.

Loading...

Të ngjajshme

Kaltrina pranoi një dhuratë të veҫantë për vajzën, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Elita është bërë si ‘bredh’ sonte, befason me fustanin që ka veshur

albswiss.com

Rita Ora në lidhje me aktorin e njohur, publikohen pamjet

albswiss.com