fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Morena shfaqet seksi në rrugët e Dubait

Loading...

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar udhëtimet e saj nëpër vendet e ndryshme në botë
Tashmë gati mund të konkludohet se nuk dihet data se kur Morena Taraku është në Prishtinë gjatë vitit 2019.
Bukuroshja prej që ka filluar Viti i Ri vazhdimisht është parë në qendra të ndryshme dhe metropole, duke filluar me Stambollin, Paris, Londrën dhe natyrisht qytetin e saj të preferuar Dubain.
E sot bukuroshja duket se nuk është e kënaqur me trajtimin dhe pyetjet e shpeshta që ia bëjnë shqiptarët në rrjetet sociale dhe bashkë me një fotografi, ku shihen në dorë orët e saj të shtrenjta ka shkruar:
“It’s called fucked off”, ka shkruar ajo duke përcjell gishtin e mesit për fansat e saj.

Loading...

Të ngjajshme

Çfarë po ndodhë mes Khloe dhe Tristan?

albswiss.com

Pak para lindjes, Miriami do t’ju lë pa fjalë me pamjen

albswiss.com

Teuta pret mysafirë në shtëpi Tunan dhe Patrisin

albswiss.com