fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Tayna thotë se është ‘versioni femër i Don Zhuanit’

Loading...

Rap-artistja Tayna vazhdon të mbetet një nga personazhet më të përfolur në mediadhe rrjetet sociale.
Ajo është aktive çdo ditë në llogarinë e saj personale në Instagram, duke publikuar për fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Tayna ka publikuar një fotografi mjaft atraktive në Instagram, duke vënë në pah linjat e saj.
Mjaft kontrovers është mbishkrimi i fotografisë, në të cilin Tayna ka shkruar se është “versioni femër i Don Zhuanit”.

Termi “donzhuan” i referohet një burri ose djali të dhënë pas aventurave të dashurisë dhe pas qejfeve, që u vjen rrotull grave dhe që përpiqet t’u pëlqejë atyre, t’i mashtrojë e t’i shtjerë në dorë me çdo mënyrë (sipas emrit të Don Zhuanit, heroit legjendar të disa veprave letrare spanjolle).
Përndryshe, kënga e fundit nga Tayna mbetet “Kce”, e cila është pritur mirë nga fansat e saj.

Loading...

Të ngjajshme

Genta e dashuruar deri në ‘palcë’, ja ku i shkon tani

albswiss.com

Edukatorja goditi fëmijën në një kopsht në Prishtinë, Elita nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

“Xhesika” pozon para pasqyrës, tregon format e saj “bombastike”

albswiss.com