fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Samanta vjen në poza joshëse

Pos që është një këngëtare e pëlqyer, Samanta Karavella shpesh merr vëmendjen e faqeve rozë edhe përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.
Këngëtarja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, andaj fotografitë e publikuara marrin dhjetëra mijëra pëlqime.

Gjatë fundjavës, Samanta e ka publikuar një imazh, në të cilin ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme. Megjithatë, ajo është kujdesur që të mbrohet modestia e saj.
Në profilin e saj në këtë rrjet social janë publikuar edhe shumë imazhe të tjera që vënë në plan të parë dukjen dhe figurën trupore të këngëtares.

Bashkëpunimi me Elinel, “Vonë”, është një prej realizimeve më të fundit të Samantës që është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga fansat e saj.

Të ngjajshme

Çifti i njohur i showbizit martohen fshehurazi

albswiss.com

Mimoza Shkodran tregon se sa kuzhiniere e mirë është, përgatit ushqim tradicional

albswiss.com

Arianën e viziton Kida, por ajo ‘habiti’ të gjithë me këtë veprim

albswiss.com

Humb betejën me sëmundjen, vdes aktori i njohur shqiptar

albswiss.com

Pas pak muajsh do të bëhet baba, por shikoni ҫfarë po bën djali i Remzies

albswiss.com

Nusja e Ledrit i la të gjithë ‘gojë hapur’ në dasëm, por shikoni si po duket ajo sot

albswiss.com
error: Content is protected !!