fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Lori Hoxha gati sa nuk i nxori të gjitha pa sytjena

Fustani për pak as nuk e tradhtoi keq Lori Hoxhën për t’ia ‘nxjerrë’ të gjitha në shesh.
Lori Hoxhën jemi mësuar ta shohim aktive nëpër rrjete sociale, aty ku bën publikimin e fotografive të ndryshme.
Ajo njihet për stilin e veçantë të veshjes, dhe kjo është dëshmuar shumë herë, mirëpo Lori shpesh komenohet edhe për provokimet që i bën me veshjet.
Para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe duket sikur nuk ka fare sytjena.
Gjoksi i saj ka marrë vëmendjen pasi fustani gati sa nuk e tradhtoi.

Të ngjajshme

Të përqafuar, Majlinda dhe Roani sjellin imazhin më të ëmbël për festat e fundvitit

albswiss.com

Para pak ditësh tha e ende e do Mozzikun, sot Loredana na prezanton me të dashurin e ri?!

albswiss.com

Rita Ora performon në Meksikë: Faleminderit, ishit të “çmendur”

albswiss.com

Një burrë romantik si Çënari, shikoni ku e ka dërguar Almedën për ditëlindje

albswiss.com

Djali i saj u operua nga një cistë në kokë, Almeda shpërthen në lot kur flet si ndodhi

albswiss.com

Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvitit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!