fbpx
Alb'swiss TV
Teknologji

Kështu do të duket Facebook me dizajnin e ri

Sot më herët, Facebook ka zyrtarizuar planet për ridizajnim komplet të websajtit të saj tepër popullor. Edhe pse ndryshimet në websajte nuk janë të rralla, ridizajnimet e Facebook tërheqin shumë vëmendje. Kjo për shkak të famës së websajtit dhe se sa ikonike janë logot e saja.

Këto janë fotot e para se si do të duket Facebook.

Ndryshime të mëdha vërehen në websajt si dhe në aplikacion./Express/

Të ngjajshme

Burri nxjerr nga organizmi kufjen e Apple, punonte akoma

admin

Ja sa kamerë mund të ketë iPhone 12

albswiss.com

Lajm i mirë në lidhje me iPhone-at e vitit të ardhshëm

albswiss.com

Krijuesit e ‘Instagram’ ikin nga kompania

admin

Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem , nuk po shfaqen fotografitë

albswiss.com

Ky është tingulli më i fuqishëm i Bugatti Veyron

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!