fbpx
Alb'swiss TV
Argëtim

Atifete Jahjaga mahnit me linjat e trupit, shkëlqen në foton e fundit

Është Vlora Çitaku e cila ka publikuar një imazh nga Kongresi Amerikan.
Në rrjetin social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto nga atje.Vlora, shihet bashkë edhe me Atifete Jahjagën, Vasfije Krasniqin dhe Ilir Bytyqin.
Ish presidentja Jahjaga, atje mori pjesë për të folur rreth krimeve të luftës në Kosovë në veçanti për gratë e dhunuara.
Ajo përveç se mori vëmendje me fjalimin e saj, Jahjaga shkëlqeu edhe me dukjen.
Përpos ndryshimeve në fytyrë, ajo ka rënë edhe në peshë dhe ka arritur të bëjë një trup të formësuar e cila po duket një zonjë e vërtetë.

Të ngjajshme

Blerina Kllokoqi Rugova në garë për vellon më të bukur në botë – hyni dhe votoni

admin

Këngëtarja shqiptare me “tallava” i këndon dhimbshëm Liverpoolit

admin

Cili nga këta persona është këngëtari Ramadan Krasniqi-Dani?

admin

Shqiptari bëhet protagonist në mediat e SHBA-së, ja gjesti i tij

admin

Muhamed, emri më popullor për djem në Berlin

admin

Cristiano Ronaldo blen veturën më të shtrenjtë në botë

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!