fbpx
Alb'swiss TV
Argëtim

Këngëtarja shqiptare me “tallava” i këndon dhimbshëm Liverpoolit

Liverpooli u mposht nga Barcelona me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Humbjes së skuadrës angleze i ka kënduar edhe një këngëtare shqiptare në një diskotekë në Zvicër.
Ajo ka kënduar këngën “e pyet nëna djalin e vetë” në një version të dubluar për humbjen e Reds-ave.
“E pyet nëna Liverpoolin çka do t’i, unë e dua nëna ime vetëm një gool”, këndon këngëtarja.

Të ngjajshme

Shqiptari bëhet protagonist në mediat e SHBA-së, ja gjesti i tij

admin

Cilat janë vitet më të lumtura dhe më të vështira të martesës

admin

Atifete Jahjaga mahnit me linjat e trupit, shkëlqen në foton e fundit

admin

Si të organizoni pushimet vetëm me fëmijët?

admin

Cili nga këta persona është këngëtari Ramadan Krasniqi-Dani?

admin

Cristiano Ronaldo blen veturën më të shtrenjtë në botë

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!