fbpx
albswiss.com
Argëtim

Këngëtarja shqiptare me “tallava” i këndon dhimbshëm Liverpoolit

Loading...

Liverpooli u mposht nga Barcelona me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Humbjes së skuadrës angleze i ka kënduar edhe një këngëtare shqiptare në një diskotekë në Zvicër.
Ajo ka kënduar këngën “e pyet nëna djalin e vetë” në një version të dubluar për humbjen e Reds-ave.
“E pyet nëna Liverpoolin çka do t’i, unë e dua nëna ime vetëm një gool”, këndon këngëtarja.

Loading...

Të ngjajshme

Blerina Kllokoqi Rugova në garë për vellon më të bukur në botë – hyni dhe votoni

admin

Më thuaj çfarë stili i mban flokët të të them çfarë tregon për personalitetin tënd!

admin

Cilat janë vitet më të lumtura dhe më të vështira të martesës

admin
Loading...
Loading...