fbpx
Alb'swiss TV
Argëtim

Blerina Kllokoqi Rugova në garë për vellon më të bukur në botë – hyni dhe votoni

Stilistja e njohur shqiptare, Blerina Kllokoqi-Rugova, është në garën për vellon më të bukur mbretërore.
Ajo në këtë garë, ka hyrë me vellon e bukur, të cilën e kishte dizajnuar për Princeshën shqiptare, Elia Zaharia.
Ky sondazh po realizohet nga Point de Vue, revistë e njohur e modës në Francë.
Ju keni mundësi për ta votuar Blerina Kllokoqi Rugovën thjeshtë duke klikuar tek emri i saj KËTU.

Të ngjajshme

Cili nga këta persona është këngëtari Ramadan Krasniqi-Dani?

admin

Shqiptari bëhet protagonist në mediat e SHBA-së, ja gjesti i tij

admin

Ka ardhur episodi i 168-të i “O Sa Mirë”

admin

Videoja që po bën xhiron e botës: Djali që vallëzon pasi ia ngjasin këmbën e re protezë

admin

Sa inteligjentë jeni? Ky është testi më i shkurtë i inteligjencës me vetëm tri pyetje

admin

Atifete Jahjaga mahnit me linjat e trupit, shkëlqen në foton e fundit

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!