fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë

Për ketë bukuroshe të re u nda nga gruaja dhe femijet (VIDEO)

E lidhja mes Baukidës dhe Lirakut është zyrtarizuar mbrëmë. Liraku e ndërroi statusin martesor duke e konfirmuar lidhjen me Baukida Gashin.
Për ketë bukuroshe të re u nda nga gruaja dhe femijet Lirak Çelaj te gjitha i la per kete bukuroshe.
Zëvendësministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj, pas ndarjes nga gruaja e tij, Ilire Vinca, tani publikisht ka pranuar lidhjen me ish-misin në kohën e Jugosllavisë, Baukida Gashi Per me teper binduni vet duke.


Të ngjajshme

Aktakuzë për shmangie nga tatimi, mashtrim dhe pastrim të parave

admin

Beqiri, Thaçit: Bëre veprim të ulët që largove logon e Rugovës

admin

Zyrtari i lartë i Parlamentit Evropian: Të hiqet taksa, të vazhdojë dialogu

admin

Profesori i NISMA’s i paguan vetes kursin e anglishtes

admin

Daçiq për korrigjimin e kufijve: Ende s’kemi mbërritur atje…

admin

Musliu: Është i jashtëligjshëm vazhdimi i mandatit për Komisionin

admin
error: Content is protected !!