fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Ky është babi i Lules, njihuni me të

Përveç Medës tani edhe lëvizjet e gruas së tij Lules janë shndërruar në lajm shoë bizi, shkruan “Kosovarja”.

Një grua mjaft tërheqëse dhe të këndshme e kemi bërë përkrahë këngëtarit ku çdo herë komentohet për sharmin e saj.

Çifti Përgjegjaj bëjnë së bashku një martesë të lumtur bashkë me katër fëmijët e tyre.

Familjen e Medës pak a shumë e njohim të gjithë, por jo edhe të Lules.
E si asnjëherë tjetër sot Lulja na prezanton me babin e saj, madje ka disa fjalë për ti thënë.
Përballë figurës së tij Lulja e përmbledh gjithë respektin e dashurin më këto fjalë: “Babi Ma i miri ne botë Love you “./Kosovarja/.

Të ngjajshme

New York Auto Show: 10 modelet e reja që u prezantuan deri tani

admin

Kaq shumë është rritur djali i Njomzës

albswiss.com

Gëzimja del për shëtitje me vajzën, shfaqet në top-formë pas lindjes

albswiss.com

Njomzës po i vërehen qartë operacionet plastike, befasoi me pamjen e fundit

albswiss.com

Një bionde tejet tërheqëse, kjo është e dashura e Miranit në realitet

albswiss.com

Disney po e “zbulon” Jungle Cruise! (VIDEO)

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!