fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë

“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny

Reperi i ri nga Prishtina 5kinny – Lum Bulliqi, tanime i njohur per projektin e tij te pare “Chase”, ka finalizuar projektin e tij te 2t te titulluar “STARS”.

Kenga vjen si bashkpunim I artistit me producentin tone te njohur TorchMuzika I cili eshte pergjegjes per miksimin dhe masterizimin e kenges, perderisa teksti eshte shkruar nga vet artisti dhe videoklipi eshte perpunuar nga Prap Entertainment me pergjegjes Fitim Krasniqin.

Kenga “STARS” eshte nje projekt mjaft premtues dhe inspirues per shume reper te rinje te talentuar te cilet synojne qe zeri i tyre te degjohet ne tregun tone te sotem muzikor.

Të ngjajshme

Lutja prekëse e Naser Rafunës për gruan e tij

albswiss.com

Afrim Muqiqi feston ditëlindjen, merr urimin më të bukur nga reja e tij

albswiss.com

Burri i saj e ka dëtëlindjen, kështu e uron Adelina Tahiri

albswiss.com

Fifi ‘shkrinë’ ndjekësit, kaq bukur po duket në imazhin e fundit

albswiss.com

Do të befasoheni, kaq ndryshe dukej Vjollca Haxhiu kur ishte e re

albswiss.com

Tenori i njohur Ramë Lahaj takon Tony Blair: Faleminderit nga zemra për gjithçka që bëre për çlirimin e Kosovës

admin
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: