fbpx
albswiss.com
Muzikë

“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny

Loading...

Reperi i ri nga Prishtina 5kinny – Lum Bulliqi, tanime i njohur per projektin e tij te pare “Chase”, ka finalizuar projektin e tij te 2t te titulluar “STARS”.

Kenga vjen si bashkpunim I artistit me producentin tone te njohur TorchMuzika I cili eshte pergjegjes per miksimin dhe masterizimin e kenges, perderisa teksti eshte shkruar nga vet artisti dhe videoklipi eshte perpunuar nga Prap Entertainment me pergjegjes Fitim Krasniqin.

Kenga “STARS” eshte nje projekt mjaft premtues dhe inspirues per shume reper te rinje te talentuar te cilet synojne qe zeri i tyre te degjohet ne tregun tone te sotem muzikor.

Loading...

Të ngjajshme

Gresa e Shkurta sapo dhanë lajmin e madh që të gjithë e prisnin

albswiss.com

Nora po befason të gjithë, shikoni çka bën pas ndarjes nga Roberti

albswiss.com

Sikur të ishin binjake, Learta dhe Neca befasojnë me pamjen e fundit

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...