fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Uncategorized

Bayerni prezanton fanellat e udhëtimit

Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munich ka prezantuar edhe fanellat e dyta për edicionin 2019/20.

Bavarezët fanellat e para i kishin prezantuar muaj më parë, madje me to kishin luajtur edhe ndeshjen e fundit në Bundesliga edicionin e kaluar.

Ndërkohë tani ka ardhur prezantimi i fanellave të bardha, apo për ndeshjet që do të luajnë jashtë Allianz Arena.

Fanella është tërësisht e bardhë me vija ngjyrë hiri sipër krahëve.

Këto fanella janë pritur shumë mirë nga tifozët të cilët qysh tani mund t’i blejnë në dyqanin zyrtar të klubit gjerman. /Telegrafi/

Të ngjajshme

Vjen një lajm i mirë për Kosovën nga KFOR-i zviceran

admin

Seanca për rrëzimin e qeverisë Kurti mbahet nesër në orën 11:00

albswiss.com

Shqipëri, lëvizje intensive të popullsisë brenda dhe jashtë vendit

admin

Edhe vota e deputetit Haxhi Shala mund të përfundojë në Kushtetuese nga VV’ja

albswiss.com

Veseli përkujton masakrën e Qirezit dhe Likoshanit: Simbol i përjetshëm i nderit dhe krenarisë tonë

albswiss.com

Selimi i kundërpërgjigjet Haradinajt: S’ke kulturë, nuk po e din në çfarë situate është Kosova

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!