fbpx
Alb'swiss TV
Futboll

Bernard Berisha e fillon mbarë sezonin, shënon golin e fitores te Akhmat Grozny

Bernard Berisha e ka filluar mbarë sezonin te Akhamt Grozny, pasi e ka shënuar golin e fitores.

Anësori shqiptar shënoi golin e vetëm në ndeshje për skuadrën ruse në përballjen ndaj Krasnodarit.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës e fitoi penalltinë në minutën e dhjetë, mirëpo portieri kundërshtar e mësoi anën se nga do gjuante, për t’i mohuar kështu golin në fillim të takimit.

Por, nuk vonoi shumë dhe Bernard Berisha (28’) e shënoi golin e fitore për Akhmat Groznyn, për t’i fituar kështu tri pikët e parë për skuadrën e tij. /Telegr

Të ngjajshme

Carrasco dëshiron rikthimin në futbollin evropian, shumë klube pas tij

admin

Barcelona e kërkon Moratan në huazim

admin

Ja si do dukej tabela në Premierligë nëse sezoni do të fillonte pas emërimit të Solskajer nga Man Utd

admin

Klopp merr një lajm të mirë për Oxlade-Chamberlain

admin

Cristiano Ronaldo në Madrid për pranimin e fajësisë në lidhje me shmangien e tatimeve

admin

Sipas Ederson fitorja ndaj Liverpoolit ishte jetë a vdekje

admin
error: Content is protected !!