fbpx
Alb'swiss TV
Futboll

Nis ndërtimi i stadiumit nacional të Kosovës

Kanë nisur punët për ndërtimin e stadiumi të ri të përfaqësueses së Kosovës në futboll.

Kështu së paku ka bërë të ditur një zyrtar i Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport e Kosovës.

Të ngjajshme

Afrim Tovërlani largohet nga drejtimi i Ferizajt

admin

​Zyrtare: Chelsea arrin marrëveshje për transferimin e Pulisicit

admin

Man Utd e pret ‘ferri’ në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

admin

Zeneli debuton për klubin e tij të ri

admin

Juve shpreh interesim për Fekir

admin

Këta janë lojtarët më të mirë të pjesës së parë të Premier Ligës

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!