fbpx
Alb'swiss TV
Shëndetësi

Pse nuk bën ta përdorni telefonin gjatë natës

Të gjithë e përdorim telefonin para se të flemë për të shfletuar në rrjete sociale, për të luajtur ndonjë lojë apo për ta përdorur ndonjë aplikacion të ri që e kemi marrë.

Pavarësisht se çfarë bëni para gjumi me telefonin tuaj, ekspertët thonë se është koha ta largoni këtë shprehi, transmeton Telegrafi.

Të ngjajshme

Studim: Inhalatorët e astmës – të këqij për mjedisin sikur ngrënia e mishit

albswiss.com

Lulelakër e Pjekur Me Djathë Në Vetëm 20 Minuta – Për Një Darkë të Lehtë

albswiss.com

Vitamina që jua përmirëson shikimin dhe i mban sytë të shëndetshëm

admin

Kafja ul rrezikun e infarkteve në zemër

albswiss.com

Lansohen edhe tre udhërrëfyes klinik për menaxhimin e sëmundjeve jo-ngjitëse

admin

Pijet apo Ushqimet me Sheqer – Cilat Ju Shëndoshin më Shumë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!