fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

“Alb’swiss TV” portali me dizajn të ri!

Tashmë kanë kaluar dy ditë që para jush është një dizajn i ndryshëm nga ai paraprak, por një gazetë online e orientuar në publikimin e përmbajtjes sa më kualitative për lexuesit besnik të Alb’swiss TV Portal.

Duke qenë të mësuar me pamjen e vjetër të Alb Swiss, tash, jo secili është i lumtur me dizajnin e ri, mirëpo drejtori i Alb’swiss, Hekrem Maliqi është thellësisht i bindur që tash portali ka evoluar dhe është shumë më pranë konceptit editorial të Televizionit.

“Pra, pamja dhe koncepti i një medie duhet të jenë në një përputhje. Kalimi prej dizajnit të vjetër në dizajn te ri ishte pak brutal. Ndryshon shumë. Titujt më nuk janë brutalisht të mëdhenj, mirëpo tash ka më shumë përmbajtje. Nëse më herët showbizzi ka pasë hapësirë dominante, tash kjo nuk do të ndodhë më. Alb’swiss, para se gjithash, është medium që mbulon diasporën”, tha Maliqi.

Ai ka paralajmëruar që javëve dhe muajve ne vijim do të ndodhin edhe ndryshime të tjera, por jo kaq dramatike sa ky i fundit.

Shumë shpejt do të krijojmë edhe aplikacionet mobile të Alb’swiss.

Të ngjajshme

Stamboll, bllokohet Bosfori, anija e mallrave përplaset me bregun, 20 persona ne bord(VIDEO)

albswiss.com

Shokohet’ Klopp, mbrojtësi i Liverpool humb sezonin?

admin

Publicisti i njohur shqiptar vdes nga koronavirusi

albswiss.com

As vezët nuk e ndalin zëvendëskryeministrin Hoti, shkon sërish në këmbë në qeveri

albswiss.com

Albulena Haxhiu zbulon “paktin” e LDK’së me Thaçin

albswiss.com

Merkel dhe Vuçiq pajtohen për rifillim sa më të shpejtë të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: