fbpx
albswiss.com
Showbiz

Blerona grimohet më bukur se kurrë, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

Loading...

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar kaq bukur, mirëpo duket se ajo ka humbur shumë kilogramë kohëve të fundit./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Tuna bëhet një ‘Kësulëkuqe’ për Halloween, befason me pamjen

albswiss.com

Nora do të xhelozojë, Roberti shfaqet pranë kësaj super këngëtareje

albswiss.com

Almeda dhe Çënari sjellin foton më të ëmbël për Vitin e Ri

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...