fbpx
albswiss.com
Showbiz

Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Loading...

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.Së fundi ka shkuar në dasmë e si gjithmonë shkëlqeu më fustanin dhe dukjen e saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Besi feston ditëlindjen, Xhensila kujdeset për befasitë

albswiss.com

Pamje mahnitëse e atmosferë e “çmendur” brenda ditëlindjes së Kiara Titos

albswiss.com

Learta vishet në fustan plot lule, do ta ‘shkrijë’ Shyhreten me këtë pamje

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...