fbpx
albswiss.com
Showbiz

Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

Loading...

Gili është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë.Ndonëse u përfol që nga fillimi, ajo po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohën e fundit kur humbi 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Gili duket se nuk po i ndahet ndryshimeve edhe pas kësaj periudhe.Sot, ajo ka shkuar në një dasmë e rregulluar dhe e veshur më bukur se kurrë.E ato që morën gjithë vëmendjen janë padyshim kompletet e saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Zbulohet, ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në Paris

albswiss.com

Roberti e thotë: kjo është princesha ime

albswiss.com

Zbulohet shkaku i vdekjes së rokerit Ric Ocasek

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...