fbpx
albswiss.com
Kosovë

Familja Ferati ka nevojë për ndihmë

Loading...

Familja Ferati nga Dardania e Ferizajt ka nevojë për ndihmë.

Dy prindërit që vuajnë nga sëmundja mendore, e të cilëve shteti ua ka marrë fëmijët, e kanë të vështirë jetesën.

Loading...

Të ngjajshme

Hasani: Me studentët evropian nuk na dallon asgjë, përveç mohimit për lëvizje të lirë

admin

Nisma mbështetë Haradinajn për taksën: Nuk i nënshtrohemi Serbisë

admin

Bashkëpunim mes Kosovës dhe Shqipërisë për burgjet

admin

Leave a Comment

Loading...
Loading...