fbpx
Shqipëri

Shpërthen karburanti në Lezhë

Mbrëmjen e sotme një karburant ka shpërthyer
në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit në Lezhë.
Zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe për
momentin nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga shpërthimi.

Flakët kanë përfshirë pothuajse të gjithë
karburantin.

Të ngjajshme

Lajm i rëndësishëm për të gjithë ata që dëshirojnë t’i kalojnë pushimet në Shqipëri

admin

Verdikti i “Venecias” për Metën del më 11 tetor

albswiss.com

15 vjet LSI, Kryemadhi s’harron kritikat ndaj Ramës

albswiss.com