fbpx
Lajme

Zbulohet destinacioni i Edi Ramës për pushime

Pasditen e së enjtes kryeministri Edi Rama e ka kaluar në Trikala të Greqisë. Prania e kryeministrit shqiptar në qytetin grek ka rënë në sytë e gazetarëve vendas. Është media lokale ‘trikalavoice.gr’ që raporton për vizitën e Ramës.

Sipas kësaj media, Rama ka qëndruar në hotelin ‘Panellinion’, në qendër të qytetit, ku është parë të pijë kafe. Ai ka qenë i shoqëruar nga disa roje.
‘Trikala Voice’ thekson se Rama ka qenë edhe më parë në këtë qytet kur mbante postin e kryebashkiakut.

Të ngjajshme

Tragjedia në Genova, dy ditë zie dhe gjendje e jashtëzakonshme 12-mujore

admin

Kërkohet heqja e taksës nga Ambasadorja e Findlandës, flet edhe për liberalizimin e vizave

admin

Familja e policit të vrarë: Jemi nën përkujdesje të Shtetit, të ndalen fushatat bamirëse

admin