fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Robert Smith dhuron kitarën e tij si donacion për bamirësi

Loading...

Këngëtari i njohur i muzikës rock, Robert Smith, më 31 gusht do të jap donacion kitarën e tij të performimit në festivalin Pasadena Daydream.

Sipas Daily Mail të ardhurat nga kjo kitarë do të shkojnë për bamirësi të ndryshme të artit për fëmijë duke përfshirë Little Kids Rock dhe Fondacioni i  Holland Opus.

Robert ka vendosur të dhurojë një kitare të re më nënshkrimin e  Schecter Robert Smith UltraCure, e cila u ridizajnua së fundmi për vitin 2019.

 

/AlbSwiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Djali i Danit befason me këtë veprim, gruaja e tij do të bëhet ‘xheloze’

albswiss.com

Ky është ylli i Leartës, po kalon çaste të lumtura me të

albswiss.com

Labi publikon foto me gruan e tij, fustani i Qëndresës merr gjithë vëmendjen

albswiss.com