fbpx
Showbiz

Makinës së Kevin Hart i mungonte siguria

Gruaja e Kevin Hart, Eniko Parrish, thotë se aktori është shumë mirë pas aksidentit, transmeton Klan Kosova.

Sipas raportimeve të fundit, makinës së komedianit i munguan gjëra të rëndësishme të sigurisë të cilat mund të parandalonin shumë nga dëmtimet që ai pësoi në aksidentin në fillim të kësaj jave.

Sidoqoftë, aktori pati fatin që është gjallë, edhe pse mbeti me tre thyerje në kurriz.

Që nga dita kur është aksidentuar, ai i është nënshtruar një operacioni në shpinë dhe do të ketë nevojë për terapi fizike për t’u shëruar plotësisht.

 

 

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Mbesa e Arianës më e bukura nga të gjitha, ju ‘mahnit’ me pamjen në mbrëmjen e maturës

admin

Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar

admin

Khloe thotë se Tristan u përpoq ta puthte në ditëlindjen e vajzës së tyre

albswiss.com