fbpx
Alb'swiss TV
Mërgata

Pamje të rënda nga një park në Itali, shqiptari gjendet i varur në pemë

Një tjetër ngjarje e rëndë vjen nga përtej detit Adriatik, nga Italia.

Mediat vendase raportojnë se një 35-vjeçar shqiptar u gjet i varur në Parkun e Via Balilla.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së dielës, ndërsa ishin kalimtarët ata që thirrën forcat zjarrfikëse.

Image

Shqiptari ishte vetëvarur me rripin e pantallonave dhe u gjet pa jetë në një lartësi prej 9 metrash.

Sipas policisë italiane rrobat dhe dokumentet e tij ishin në rregull. Ai kishte veshur një palë xhinse, një këmishë të bardhë dhe një xhaketë të errët. Në kyçin e dorës së majtë kishte një byzylyk dhe një unazë në gisht, e cila dukej si martese.

Image

Shqiptari nuk rezultonte që të kishte probleme me drejtësinë italiane, ndërsa po hetohet në lidhje me shkaqet që e detyruan që të vetëvritej.

Të ngjajshme

Mërgimtari nga Franca, Tahir Shabani, merr titullin "Ambasador Nderi dhe Komisioner i Lartë për Paqen Botërore"

admin

Gjendet skulptura e refugjatit nga Kosova që u zhduk në Suedi

albswiss.com

Sa është pensioni më i lartë në Zvicër?

albswiss.com

Kurbetçarët në Zvicër shpallin aksionin për të ndihmuar botimin e librit me 1300 faqe me foto e dëshmi

albswiss.com

“Lulet e diasporës“ nga Namik Selmani

albswiss.com

Me dokumente false në aeroport, arrestohen pesë shqiptarë në Itali

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!