fbpx
albswiss.com
Showbiz

Çifti i njohur ndahet pas 30 vitesh martesë

Loading...

Sarah Palin dhe bashkëshorti i saj Todd Palin, po porcohen pas 30 vjet martesë, transmeton Klan Kosova.

Todd, paraqiti dokumentet për porc të premten.

Sipas dokumenteve, papajtueshmëria e temperamentit midis palëve ishte arsyeja e ndarjes.

Çifti ka edhe fëmijë.

Ata u martuan në vitin 1998 dhe u fotografuan bashkë në vitin 2008.

 

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Ky fëmijë tani është këngëtare shumë e njohur, sot feston 30 vjetorin

albswiss.com

Melinda del me veshje sportive, po i shpërthejn të pasmet

albswiss.com

Nëse dëshironi muskuj të këtillë të barkut: Shtatë ditë bëni këtë ushtrim!

admin
Loading...
Loading...