fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Çifti i njohur ndahet pas 30 vitesh martesë

Sarah Palin dhe bashkëshorti i saj Todd Palin, po porcohen pas 30 vjet martesë, transmeton Klan Kosova.

Todd, paraqiti dokumentet për porc të premten.

Sipas dokumenteve, papajtueshmëria e temperamentit midis palëve ishte arsyeja e ndarjes.

Çifti ka edhe fëmijë.

Ata u martuan në vitin 1998 dhe u fotografuan bashkë në vitin 2008.

 

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Afrona në pushime me Bleron, por ky mashkull tjetër ia ‘mori’ zemrën

albswiss.com

Martohet producenti i njohur Paul DiGiovanni (FOTO)

albswiss.com

Mahmuti e Shyhretja sërish bashkë, kush i ‘pajtoi’?

albswiss.com

Nuk do ta besoni, ja sa vite ka “Osmani”

albswiss.com

Takimet me miqtë, të domosdoshme

admin

Kush është këngëtari i ri që po jua merr zemrën vajzave shqiptare

albswiss.com
error: Content is protected !!