fbpx
albswiss.com
Sport

Halil Kastrati në përkrahje të Kombëtares: Forca djem, gjithmonë me ju (VIDEO)

Loading...

Hoxha dhe humanisti Halil Kastrati, i ka dhënë përkrahje Kombëtares së Kosovës që sot në mbrëmje do të zhvilloj ndeshjen kundër Anglisë.

Kastrati në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një video me mbishkrimin:

“Forca djema” “Gjithmonë me ju”.

Në këtë video shfaqen lojtarët e Kosovës që ju dalin në ndihmë familjeve të varfëra.

Ndeshja Angli-Kosovë, zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Tre luanët publikojnë listën kundër Dardanëve

albswiss.com

Bayerni nuk heq dorë nga Leroy Sane

albswiss.com

Bakayoko dëshiron të kthehet në Milan

albswiss.com
Loading...
Loading...