fbpx
albswiss.com
Showbiz

LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali (FOTO)

Loading...

LeBron James dhe bashkëshortja e tij Savannah James janë më të dashuruar se kurrë!

Çifti janë parë duke ecur dorë për dore të hënën në Portofino, ltali, transmeton Klan Kosova.

Ata ishin të shoqëruar nga miq të basketbollistit, përfshirë, lojtarin Chris Paul.

LeBron kishte të veshur një bluzë të bardhë me pantallona shumëngjyrëshe dhe atlete Nike ndërkaq gruaja e tij një pantallona të gjëra rozë me këmishë të bardhë.

lebron james wife savannah hold hands italian vacation 014349513

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Sukseset nuk kanë të ndalur për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën, ky është i radhës

admin

A e dini emrin e vërtet të Gilit? Emri i vërtetë gjithmonë do t’iu befasojë

albswiss.com

Fifi shfaqet duke vallëzuar në një dasmë, kaq shumë është dobësuar

albswiss.com
Loading...
Loading...