fbpx
albswiss.com
Rinore

Arrestohet gruaja që ia preu burrit penisin

Loading...

Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin.

James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Menjëherë pas sulmit, autoritetet kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe e kanë dërguar viktimën për trajtim në spital.

Penisi i tij është vendosur në një kuti me akull dhe i është dërguar personelit mjekësor.

Gjendja e tij shëndetësore aktualisht nuk dihet, kanë njoftuar autoritetet amerikane pas rastit.

klankosova.tv

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Kush është reperi qe po e quan ‘mangup femër’ Adelina Ismailin?

albswiss.com

Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë

albswiss.com

Qëndresa kthehet e lodhur në shtëpi, shikoni si e ka publikuar veten

albswiss.com
Loading...
Loading...