fbpx
Alb'swiss TV
Zvicër

Diskutohet për marrëveshjen e sigurimeve Kosovë-Zvicër

Drejtori i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku sot në Gjenevë është takuar me përfaqësues të Shoqatës së Sigurimeve të Zvicrës.

“Mes përfaqësuesve të Shoqatës së Sigurimeve të Zvicrës dhe të Odës Ekonomike Zvicerano-Kosovare, në përpjekje të gjetjes së një marrëveshje mirëkuptimi në mes të dy vendeve në fushën e sigurimeve”, ka shkruar Mazreku në profilin e tij në “Facebook”.

Të ngjajshme

Zvicër: Rasti i parë i koronavirusit i zbuluar në Gjenevë

kushtrim

Zvicër: Paraqitet monedha e re 200 frangëshe

admin

Konkurs pune – për vitin shkollor 2019/2020

admin

Në seminarin e shqiptarëve të Unia-s

admin

Cyrih: Një person humbi jetën në zjarr

admin

Dardania përfaqësoi denjësisht shqiptarët në Festivalin folklorik ndërkombëtar në Cyrih

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!