fbpx
albswiss.com
Showbiz

Jennifer rikujton lëvizjet ikonike të videoklipeve (VIDEO)

Loading...

Jennifer Lopez e performoi vallëzimin e videoklipit “Oops I Did it Again”të Britney Spears në një segment argëtues të emisionit The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Këngëtarja 50-vjeçare iu bashkua prezantuesit në performancën e “Historisë së vallëzimit në videoklipe muzikore”, ku rikrijuan disa prej momenteve me ikonike vallëzimesh.

Disa prej video vallëzimeve që performuan përfshijnë “Bye Bye” të grupit N’SYNC, “Chandelier” të Sias, “SingleLadies” të Beyonces,”Wrrecing Ball” të Miley Cyrus dhe “Waiting for Tonight” të vet  Jennifer Lopez.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Shkurte Fejza ‘godet’ në prag të festave, sjell këngën kushtuar Shqipërisë

albswiss.com

Dua Lipa pjesë e kampanjës së “Pepe Jeans”

albswiss.com

“Xhansu” dhe “Hazall” janë bërë gati për me dalë, vëmendje merr veshja e tyre

albswiss.com
Loading...
Loading...