fbpx
albswiss.com
Kosovë

Limaj nesër nominohet zyrtarisht për kryeministër të vendit

Loading...

Koalicioni NISMA-AKR-PD, do ta nominojë nesër edhe zyrtarisht, Fatmir Limajn për kryeministër të vendit.

Nisma Socialdemokrate ka njoftuar se të enjten edhe zyrtarisht koalicioni NISMA-AKR-PD do të mbajë Konventën, ku do të nominohet për kryeministër të vendit, kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Konventa do të mbahet në Qendrën e Panaireve në Shkabaj- Bërnicë duke filluar nga ora 18:00.

 

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Edhe një pompë në Suharekë zbret në 1 Euro çmimet e derivateve

admin

Pacolli: Vuçiq ta kuptojë se Serbia nuk mund të bëhet pykë në marrëdhënieve strategjike mes SHBA-ve dhe Kosovës

admin

Sami Lushtaku e përsërit që lufta e UÇK’së ishte e drejtë, andaj edhe në gjykatë do t’a mbron si të tillë

admin
Loading...
Loading...