fbpx
albswiss.com
Sport

O’Connell nuk mundi të bëj tifo veç për Anglinë (FOTO)

Loading...

Ish-ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell, e ka bërë një gjest të veçantë në prag të ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë.

Përkundër faktit se ai nuk është më ambasador në Kosovë, ai nuk mundi të bëjë tifo vetëm për Anglinë, njofton Klan Kosova.

Kështu që O’Connell vendosi ta veshë një fanellë që përfaqësonte të dyja shtetet.

klankosova.tv

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Zvicra-Gjibraltari 3-0: Kapiteni Xhaka asiston në golin e parë, Mehmedi shënon golin e dytë (VIDEO)

albswiss.com

Woodward: Manchesteri nuk është në shitje

albswiss.com

UEFA hap procedurë disiplinore ndaj dy kundërshtarëve të Kosovës

albswiss.com
Loading...
Loading...