fbpx
Sport

Shprehja e nervozës nga Bernard Challandes (FOTO)

Kosova nisi furishëm ndeshjen me Anglinë.

Pas vetëm 34 sekondash Dardanët kaluan në epërsi me Valon Berishën.

Por epërsia nuk u mbajt edhe aq gjatë.

Barazoi Sterling. Në epërsi ” Tre luanët ” kaluan me Harry Kane.

Goli i tretë u shënua nga Mërgim Vojvoda në portën e kaluar, për tu pasuar me dy golat e Sancho.

Rezultati 5 me 1 e nervozoi shumë trajnerin e Kosovës.

Gjatë rrugës për në zhveshtore ai pati disa reagime qesharake me anë të cilave shprehte pakënaqësinë.

 

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Haradinaj: Sportistët e Kosovës meritojnë vëmendjen tonë (VIDEO)

albswiss.com

Fitime marramendëse, gruaja e Ronaldos një industri gjigante!

admin

Sot zhvillohet ndeshja e “çmendur” midis Kosovës dhe Çekisë

albswiss.com