fbpx
Sport

Llapi ia merr Prishtinës tre pikët në “Fadil Vokrri”

Prishtina as në ndeshjen e dytë të Superligës së Kosovës në futboll nuk ka arritur të marr pikët e plota.

Pas barazimit 1 me 1 me Flamurtarin, kësaj radhe bardhë e kaltërit humbën në stadiumin “Fadil Vokrri” përballë Llapit me rezultat minimal 0 me 1.

Golin llapjanët e shënuan në minutën e 31-të nëpërmjet Sebino Plakut.

Policia intervenon në ndeshjen Prishtina-Llapi (FOTO)

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Atletico Madrid i bashkohet garës për Icardin (VIDEO)

albswiss.com

Kosova dhe Shqipëria në “luftë” me Zvicrën për talentin nga Vitia

admin

Klopp e pranon: Shaqiri nuk po luan mjaftueshëm, por…

albswiss.com