fbpx
albswiss.com
Sport

UEFA rendit golin e Enis Bardhit në mesin e golave më të mirë (VIDEO)

Loading...

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veritu në futboll shënoi fitore (2-0) ndaj Letonisë, ndërsa njëri prej golave në këtë përballje, ishte më i miri në zgjedhjen e UEFA-s.

Enis Bardhi konfirmoi fitoren , duke shënuar golin e dytë me një goditje precize nga distanca.

UEFA njohu menjëherë kualitetin dhe e radhiti në mesin e golave më të mirë në kuadër të javës së 5 dhe 6 të eliminatoreve për Evropianin e vitit 2020.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Haradinaj i dhuron legjendës së Real Madridit fanellën me slloganin 100% shtet

albswiss.com

Sot publikohet lista me kandidatët për Topin e Artë

albswiss.com

Sevilla ngec ndaj Celtas, Bilbao fiton derbin bask

albswiss.com
Loading...
Loading...